Kancelaria jest czynna od wtorku do piątku od 16.00 do 18.00.

Księża dyżurują w kancelarii według następującego porządku:

ks. Jan Konarski (proboszcz) we wtorki 16.00-18.00

ks. Szymon Migalski lub ks. Mikołaj Derentowicz w środy 16.00-17.30

ks. Paweł Dudziński w czwartki 16.00-17.30

ks. Szymon Migalski lub ks. Mikołaj Derentowicz w piątki 16.00-17.30

Przez cały czas pracy kancelarii obecna jest osoba świecka, która załatwia dużą część spraw i udziela informacji.

Terminal w kancelarii akceptuje ofiary

kartą lub BLIKiem .

• W święta kościelne kancelaria jest nieczynna.

W jakiej sprawie przychodzisz?

Chrzest dziecka. Funkcja rodzica chrzestnego.

Bierzmowanie. Funkcja świadka Bierzmowania.

I Komunia św.

Wizyta u chorego.

Przygotowanie ślubu.

Pogrzeb.

Intencja mszalna.

Ofiarę można złożyć przez Internet albo zarezerwować intencję, a ofiarę złożyć osobiście.

• Intencje mszalne przyjmujemy także w kancelarii w godzinach jej otwarcia oraz w zakrystii przed lub po Mszy św.
  • Intencję mszalną można też zamówić telefonicznie – w godzinach pracy kancelarii.
  • Ofiarę związaną z intencją można również złożyć przelewem na konto parafialne lub Blikiem na telefon 511907159 (w tytule prosimy podać brzmienie intencji).
  • W sprawie zamówienia Mszy św. gregoriańskich (30 Mszy św. za jedną osobę zmarłą) – prosimy o kontakt z ks. proboszczem.

Wypisanie metryki.

Metryki wydajemy zasadniczo od ręki bezpośrednio osobie zainteresowanej lub posiadającej jej upoważnienie. W uzasadnionych wypadkach potrzebne dokumenty wysyłamy pocztą na adres parafii, która potrzebuje danego dokumentu.

Błogosławieństwo mieszkania.

Termin wizyty ustalamy w zakrystii lub kancelarii.

PORADNIA RODZINNA

• dla małżeństw i rodzin: w poniedziałki  w godz. 16.00 – 18.00 (p. Irena Bylicka)
  • dla narzeczonych: w poniedziałki w godz. 19.00 – 20.00 (p. Joanna Nieroda)