Niedziela 6/09/2020

  1. Zapraszamy na koncert MOKOTÓW DLA NIEPODLEGŁEJ w wykonaniu Orkiestry Koncertowej Wojska Polskiego, który odbędzie się dzisiaj o godz. 17:00. Mamy jeszcze kilkanaście darmowych zaproszeń do odebrania w zakrystii. Przy wejściu trzeba będzie złożyć wymagane przez Sanepid oświadczenie dotyczące epidemii koronawirusa. Wzór oświadczenia można otrzymać przy wejściu na koncert, albo już teraz w zakrystii, bądź też pobrać ze strony internetowej parafii. Z racji koncertu, nie będzie nabożeństwa o 17:15, a Msza św. o godz. 18:00 będzie odprawiona w dolnym kościele.

 

  1. Wznawiamy przygotowania do bierzmowania. Dzisiaj o g. 19:00 w sali św. Kazimierza spotyka się grupa kończąca 2-letni cykl spotkań. Za tydzień spotkanie dla grupy kontynuującej przygotowanie po 1 roku. W październiku rozpoczniemy nowy cykl dla kandydatów do bierzmowania ze szkół ponadpodstawowych.

 

  1. Rozpoczynamy jesienny kurs dla narzeczonych. Pierwsze spotkanie w najbliższy czwartek 10 września o 19.30 w sali św. Kazimierza. Prowadzi ks. Sławomir Jastrzębski.

 

  1. W sobotę 12 września o godz. 11:00 I Komunia św. dla grupy dzieci ze szkoły społecznej.

 

  1. Także w sobotę 12 września w Niepokalanowie odbędzie się Ogólnopolskie Spotkanie Dzieci (wraz z rodzicami). Msza św. o godz. 11.00, a po niej radosne uwielbienie animowane przez zespół MOCNI W DUCHU & DZIECIAKI. Szczegóły na plakacie i na stronie internetowej parafii.

 

  1. Planujemy utworzenie kolejnego kręgu Domowego Kościoła. To wspólnota małżonków, którzy pragną umacniać swoją wiarę, budować rodzinę w duchu chrześcijańskim oraz doświadczyć życia we wspólnocie. Zainteresowane małżeństwa zapraszamy do kontaktu z ks. Markiem, osobiście lub mailowo.

 

  1. Zapraszamy na Dziesiątą Noc Świadectw, która odbędzie się w ostatnią sobotę września, czyli 26 września o 19.30 i potrwa do północy.