NIedziela 29/11/2020

 1. Dziś o 17:15 Nabożeństwo Różańcowe.
 2. Rozpoczynamy Od poniedziałku 30 listopada tradycyjne Roraty, odprawiane o g. 6:30. Po Roratach skromny poczęstunek na wynos z zachowaniem zasad ostrożności podczas epidemii.
 3. W każdą niedzielę o godz. 18:00 w dolnym kościele odprawiamy dodatkową Mszę św. dla młodzieży, a szczególnie dla kandydatów do Bierzmowania.
 4. We wtorek 1 grudnia Msza św. o 19:00 animowana przez wspólnotę Odnowy w Duchu św. Po Mszy św. okazja do modlitwy wstawienniczej.
 5. Wspólnota charyzmatyczna zapowiada cykl spotkań (raz w miesiącu), które zakończą się w maju 2021 r. uroczystym Zawierzeniem Maryi Królowej Polski. Pierwsze spotkanie, we wtorek 8 grudnia o g. 18:30 w dolnym kościele, wraz z projekcją filmu „Tajemnica tajemnic”.
 6. W środę 2 grudnia o godz. 19:40 kolejna konferencja ks. proboszcza, na temat: Interpretacja Słowa Bożego – blisko Jezusa i blisko życia. Konferencje są transmitowane na żywo i dostępne do obejrzenia na parafialnym kanale YouTube.
 7. Adoracja Najświętszego Sakramentu trwa w czwartki od godz. 15:00 do 18:00 i w niedziele od 19:00 do 20:00. Zapraszamy.
 8. Spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej w czwartek o 18:30.
 9. 4 grudnia : I piątek miesiąca. Spowiedź na każdej Mszy św., a wieczorem od 17:30. W sobotę 5/12 o godz. 9:00 Msza św. za zmarłych członków ŻYWEGO RÓŻAŃCA i zmarłych z ich rodzin. Po Mszy św. nabożeństwo fatimskie. W niedzielę 6/12 o 7:00 Msza św. za żyjących członków Żywego Różańca i ich rodziny.
 10. Z powodu epidemii nie możemy prowadzić tradycyjnej kolędy. Chcąc podtrzymać kontakt z parafianami, proponujemy czas na spotkanie z duszpasterzami przez telefon lub na wideo w Internecie. Takie wirtualne spotkanie można umówić dzwoniąc do kancelarii 22 845 46 04 albo do ks. proboszcza 511 907 159 lub pisząc maila na adres parafialny parafia@parafiamichal.pl. Używamy platform WhatsApp, FaceTime, Skype, Zoom itp.
 11. W ostatnich dniach odebraliśmy partię nowych drewnianych piszczałek, przeznaczonych do instalacji organów. O postępie prac informujemy na stronie parafialnej.
 12. Dziękujemy za ofiary przelewem na konto parafii albo Blikiem na telefon. To wielka pomoc w czasie epidemii.