Zasady ostrożności w czerwonej strefie epidemii

  • Od soboty 17/10/2020 w naszym kościele obowiązuje ograniczenie ilości uczestników Mszy św. i nabożeństw do 1 osoby na 7 m², czyli w górnym kościele może przebywać do 150 osób, a w dolnym do 40 osób.

  • W praktyce oznacza to, że przy zwykłej frekwencji wszyscy przychodzący do kościoła mogą zachować bezpieczny dystans.

  • Dlatego, pamiętając o ogłoszonej przez kard. Nycza dyspensie od obowiązku niedzielnej Mszy św., zapraszamy do uczestnictwa w Mszach św. w naszym kościele, z zachowaniem koniecznych zasad ostrożności.

  • Przypominamy zarazem, że niedzielne Msze św. o g. 12:00, 13:00, 18:00 i 20:00 transmitujemy na parafialnym kanale YouTube.

  • W najbliższą niedzielę będzie dodatkowa transmisja Mszy św. dla rodzin o g. 10:30 w dolnym kościele.

  • Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne i Blikiem na telefon, które równoważą spadek ofiar na tacę spowodowany zmniejszeniem frekwencji wiernych w kościele. Najpilniejsze potrzeby to prace remontowe i przygotowania do instalacji organów.