Zapraszamy na nową witrynę parafii!

Do wiadomości parafian podaliśmy oficjalnie tymczasowy adres nowej strony parafialnej: parafiamichal.pl Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej powstania.

Dotychczasowa strona będzie działać do czerwca, ale nowa strona będzie już czynna i będzie zawierać więcej aktualnych informacji.

Od lata 2019 (ze względów technicznych wcześniej jest to niemożliwe) zamierzamy umieścić nową stronę pod starym adresem internetowym.

Serdecznie prosimy o uwagi dotyczące nowej strony, a także szerzej, komunikacji między zespołem duszpasterskim i parafianami. Można je kierować na adres parafia@parafiamichal.pl albo osobiście przy okazji spotkań z duszpasterzami w kościele, kancelarii albo na kolędzie. Dziękujemy!