Niedziela 9 września 2018

9 września 2018 : 23. Niedziela Zwykła

 

  1. Dzisiaj o godz. 17.15 różaniec.

 

  1. Wznawiamy spotkania dla kandydatów do Bierzmowania, którzy rozpoczęli przygotowanie w zeszłym roku. Najbliższe spotkanie w środę o godz. 19.00 w sali św. Kazimierza. Data uroczystości Bierzmowania została wyznaczona na środę 10 października o godz. 18.00.

 

  1. Rozpoczynamy kurs dla narzeczonych. Pierwsze spotkanie w czwartek o godz. 19.30, również w sali św. Kazimierza. Prowadzi ks. Sławomir Jastrzębski.

 

  1. Katolickie przedszkole „Lolek” przy ul. Kalatówki 26 prowadzi rekrutację dzieci na nowy rok szkolny. Zapraszamy.

 

  1. Za trzy tygodnie będziemy obchodzić święto archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. To święto patronalne naszej parafii. Dlatego od czwartku 27 września do soboty 29 września odprawimy tzw. 40-godzinne Nabożeństwo. W sobotę 29 września o godz. 19.30 rozpoczniemy Ósmą Noc Świadectw, przygotowaną przez wspólnotę Odnowy w Duchu św. W niedzielę 30 września będziemy obchodzić święto parafialne. Na dziedzińcu kościoła będą przygotowane atrakcje i gorący poczęstunek.

 

  1. Nasza kawiarenka „Sielsko-Anielsko Café” zaprasza dzisiaj od 10.00 do 19.00. W tygodniu kawiarenka jest czynna od wtorku do piątku od 12.00 do 19.00, a w soboty od 10.00 do 15.00. Zapraszamy.

 

  1. W ostatnich dniach została przeprowadzona specjalistyczna ekspertyza stanu fasady naszego kościoła. Czekamy na jej wyniki i na propozycje skutecznych metod naprawy. Dziś przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na remont fasady.