Niedziela 9/10/2022

  1. Dziś o 17:15 nabożeństwo różańcowe. W dni powszednie nabożeństwa odprawiamy o 18:30.
  2. Pytania konkursu biblijnego pobrało ok. 60 osób, a 12 osób oddało karty z odpowiedziami. Lista laureatów wraz z prawidłowymi odpowiedziami jest wywieszona w gablocie Akcji Katolickiej. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w niedzielę 16/10 na Mszy św. o g. 13:00, ale będzie można je odebrać także prywatnie w zakrystii w ciągu całego dnia.
  3. Jutro o 19:30 w dolnym kościele spotkanie wspólnoty mężczyzn.
  4. We wtorek o g. 19:00 w dolnym kościele kolejne spotkanie biblijne. O g. 19:30 konferencja ks. dr. Mateusza Wyrzykowskiego Obrazy Jezusa – przypowieści (z transmisją na YouTube).
  5. W środę 12/10 konferencja ks. proboszcza: wiara – między widzialnym a niewidzialnym. Początek o g 19:40. Transmisja na YouTube.
  6. W najbliższych dniach rozpoczniemy instalację nowych organów. Pierwsze dwie sekcje zostaną ustawione do końca tego roku, a następne dwie w przyszłym roku, jeśli tylko wystarczy pieniędzy. Instalacja będzie wymagała demontażu obecnych organów i czasowego zastąpienia ich instrumentem elektronicznym.
  7. Dziś przy wyjściu z kościoła prosimy o składkę na fundusz remontowy. Po żmudnym oczyszczeniu fasady, prace wchodzą w etap naprawy.