Niedziela 9/06/2024

  1. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy w niedziele o g. 17:15, a w dni powszednie o g. 18:30.

 

  1. Dzisiaj opiekę nad kawiarenką sprawuje Akcja Katolicka.

 

  1. Jutro o g. 19:45 na plebanii spotyka się wspólnota młodzieżowa „Sykomory”. Zapraszamy dawnych i nowych uczestników.

 

  1. W czwartek o g. 19:00 w kawiarence – wykład Pani Profesor Magdy Rutkowskiej nt. „Dylematy końca życia: opieka paliatywna na przykładzie ciężko chorych noworodków” (z transmisją na YouTube). Po konferencji okazja do dyskusji.

 

  1. W sobotę 15 czerwca ks. Mikołaj zaprasza członków Żywego Różańca i Akcji Katolickiej na pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Tęskniącej w Powsinie. Wyjazd samochodami spod kościoła o g. 9:30. Msza św. w Sanktuarium o g. 10:00.

 

  1. W niedzielę 16 czerwca o g. 10:30 w dolnym kościele Msza św. dziękczynna za mijający rok szkolny. Po Mszy św. spotkanie dla rodzin w ogrodzie przy plebanii. Dla dzieci będą miłe niespodzianki ;).

 

  1. Dobiega końca remont fasady zachodniej naszego kościoła. Prowadzimy go wyłącznie dzięki ofiarności parafian. Dziś przy wyjściu z kościoła prosimy o ostatnią miesięczną składkę na ten cel. Bardzo dziękujemy za ofiarność. Wkrótce rozpoczniemy przygotowania do niezbędnych prac remontowych przy wschodniej fasadzie kościoła.