Niedziela 9/01/2022

  1. Dziś o g. 17:15 różaniec (tajemnice światła).

 

  1. W poniedziałek o 19:30 kolejne spotkanie synodalne – na temat : Zabieranie głosu w Kościele. Spotkanie odbędzie się w domu ss. Franciszkanek przy ul. Racławickiej. Wejście: do godz. 19:40 przez kaplicę sióstr franciszkanek Maryi, ul. Racławicka 14; potem przez furtę od ulicy Dożynkowej. Prosimy pamiętać o maseczkach i dezynfekcji rąk.

 

  1. We wtorek o 19:00 w dolnym kościele spotkanie dla osób, które podjęły codzienną lekturę Pisma św. Program: g. 19:00 świadectwa i modlitwa; g. 19:30 prof. Krzysztof Siwek, biblista – konferencja; g. 20:00 pytania i dyskusja; g. 20:30 zakończenie. Transmisja konferencji na YouTube.

 

  1. W środę o 19:40 konferencja ks. proboszcza: Po kolejnym spotkaniu synodalnym. Transmisja na YouTube.

 

  1. W czwartek o 18:30 spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

 

  1. Podobnie jak rok temu, z powodu epidemii nie możemy przeprowadzić tradycyjnej wizyty duszpasterskiej, czyli kolędy. Dlatego od poniedziałku 17 stycznia do soboty 29 stycznia proponujemy specjalne Msze św., na które będziemy zapraszać mieszkańców kolejnych ulic według następującego porządku.

 

 
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
17-22 stycznia
Puławska nry nieparzyste od Dolnej do Dworkowej, Boryszewska, Wygoda, Belgijska, Morskie Oko, Dworkowa i Smetany
Puławska nry parzyste od Olesińskiej do Racławickiej, Olesińska Grażyny
Różana Dąbrowskiego Bałuckiego Odolańska
Al. Niepodległości Kazimierzowska Wiktorska Wiśniowa
Racławicka, Olkuska, Dożynkowa, Drużynowa,  Piłkarska, Tenisowa Szczekocińska
Parafianie, którzy nie mogli przyjść w wyznaczonym dla nich dniu oraz mieszkający poza parafią, ale z nami związani.
24-29 stycznia
Ursynowska, Odyńca, Czeczota Goszczyńskiego
Krasickiego Malczewskiego Naruszewicza Lenartowicza Pilicka
Szarotki Wejnerta
Puławska od Odyńca do Woronicza (nry parzyste i nieparzyste), Bielawska
Woronicza Tyniecka
Żywnego Okolska Merliniego
Dolna
Ludowa Konduktorska Huculska

Spotkania będą się odbywały na dodatkowej Mszy św. o g. 17:00 (odprawianej w intencji uczestników). Będzie można otrzymać butelkę z wodą święconą i modlitwę błogosławieństwa do odmówienia we własnym domu.