Niedziela 8/11/2020

  1. Ze względu na epidemię odpust za zmarłych można uzyskać przez cały listopad. Można wybrać dowolne dni (najwyżej osiem), odwiedzić cmentarz lub kościół i pomodlić się za zmarłych. Szczegóły w Internecie.

 

  1. Dziś kończymy akcję modlitewną Różaniec do Granic Nieba. Jest to modlitwa przebłagalna za grzechy przeciwko życiu, a zarazem modlitwa duchowego przyjęcia do naszych serc dzieci, które umarły przed narodzeniem. W tych intencjach odmawiamy różaniec. Dzisiaj ostatnie nabożeństwo o g. 17:15. Szczegóły na stronie internetowej.

 

  1. W każdą niedzielę o godz. 18:00 w dolnym kościele odprawiamy dodatkową Mszę św. dla młodzieży. Zapraszamy młodzież w wieku 14-19 lat, a szczególnie kandydatów do Bierzmowania.

 

  1. Z powodu zaostrzenia zasad ostrożności podczas epidemii, musimy odwołać Koncert Patriotyczny, który miał się odbyć dziś wieczorem. Mamy nadzieję, że podobny koncert uda się zorganizować 3 maja 2021 r.

 

  1. W poniedziałek wypominki o g. 17:30.

 

  1. W środę 11 listopada (Święto Niepodległości), Msze św. będą według porządku powszedniego, ale o 12:00 odprawimy dodatkową Mszę św. w intencji Ojczyzny. Zapraszamy.

 

  1. W środę 11 listopada o godz. 19:40 kolejna konferencja ks. proboszcza na temat: Odpusty: rodzaj modlitwy wstawienniczej. Konferencje są transmitowane na żywo i dostępne do obejrzenia na parafialnym kanale YouTube.

 

  1. Adoracja Najświętszego Sakramentu trwa w czwartki od godz. 15:00 do 18:00 i w niedziele od 19:00 do 20:00. Zapraszamy.

 

  1. Dziękujemy za ofiary przelewem na konto parafii albo Blikiem na telefon. To duże wsparcie w trudnym czasie epidemii.