Niedziela 7 października 2018

 

  1. Przekazując gorący apel Papieża Franciszka, serdecznie zapraszamy do odmawiania różańca. Nabożeństwa październikowe odprawiamy w niedziele o 17.15 a w dni powszednie o 18.30. W najbliższą środę, z powodu uroczystości Bierzmowania, nabożeństwo będzie wyjątkowo odprawione tak jak w niedzielę, czyli o 17.15.

 

  1. W środę 10 października o godz. 18.00 ks. bp Rafał Markowski udzieli naszej młodzieży sakramentu Bierzmowania. Po uroczystości zapraszamy bierzmowanych, ich rodziców i świadków, do holu katechetycznego na poczęstunek.

 

  1. Nowy cykl przygotowania do Bierzmowania rozpoczniemy w niedzielę 21 października. Spotkania będą się odbywały w niedziele o 19.00 w sali św. Kazimierza.

 

  1. W najbliższą środę nie będzie konferencji ks. proboszcza.

 

  1. W czwartek w sali św. Józefa o 19.00 spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

 

  1. W niedzielę 14 października będziemy obchodzili Dzień Papieski. Młodzież z Fundacji Nowego Tysiąclecia podzieli się z nami świadectwem życia w duchu nauczania Jana Pawła II.

 

  1. Przy wyjściu z kościoła zbieramy składkę na fundusz organowy.