Niedziela 7/11/2021

  1. Dziś o 17:15 nieszpory z procesją.

 

  1. W jutrzejszy poniedziałek o g. 17:30 wypominki, następnie o 18:00 Msza św. wypominkowa.
  2. We wtorek 9 listopada o g. 19:40 w dolnym kościele druga konferencja ks. proboszcza wprowadzająca do lektury Pisma św. : Jak czytać Stary Testament? Konferencja odbędzie się podczas spotkania wspólnoty charyzmatycznej, ale będzie otwarta dla wszystkich chętnych. Transmisja na YouTube (kliknij).

 

  1. W środę o 19:40 konferencja ks. proboszcza: Drogowskazy wychodzenia z kryzysów. Transmisja na YouTube (kliknij).

 

  1. W czwartek Święto Niepodległości. Msze św. jak w dzień powszedni z dodatkową Mszą św. o g. 12:00 w intencji Ojczyzny. Po tej Mszy św. (czyli ok. g. 13:00) zapraszamy na krótki Koncert Patriotyczny. Szczegóły na plakacie. Plakat koncert patriotyczny (kliknij).

 

  1. W sobotę 13 listopada przed południem odwiedzimy groby księży, którzy pracowali w naszej parafii. O g. 9:00 odprawimy w ich intencji Mszę św., a o 9:30 przejedziemy samochodami na Powązki, a następnie na cmentarz na Wałbrzyskiej. Powrót około południa.

 

  1. W najbliższą niedzielę podamy ramowe zasady pracy na poziomie parafialnym Synodu na temat synodalności Kościoła. Na stronie internetowej zamieszczamy linki do materiałów przygotowanych przez naszą diecezję (kliknij).

 

  1. Przy wyjściu z kościoła prosimy dziś o wsparcie Hospicjum ss. Felicjanek bł. siostry Hanny Chrzanowskiej: krótka prezentacja…