Niedziela 7/07/2019

  1. Dzisiaj o godz. 17.15 nieszpory z procesją eucharystyczną.

 

  1. Kawiarenka parafialna „Sielsko-Anielsko” kończy dziś pierwszy rok swojego działania. Państwu Radkowi i Karolinie serdecznie dziękujemy za ogromny codzienny wysiłek, za przyjazną atmosferę i znakomite ciasta z naturalnych produktów. Parafianom dziękujemy za udzielane wsparcie, a specjalne życzenia kierujemy do Stefki, która kończy dzisiaj cztery lata 😉.

 

  1. Witamy kleryka Szymona Wasiaka, który po ukończeniu V roku Seminarium będzie odbywał w naszej parafii roczną praktykę duszpasterską. Będzie uczył religii w szkole podstawowej i pomagał w posłudze duszpasterskiej.

 

  1. Przypominamy o wakacyjnym porządku Mszy św. w dni powszednie: 7.00, 8.00, 18.00 i 19.00. Kancelaria jest czynna od wtorku do piątku tylko po południu czyli od 16.00 do 18.00. Czwartkowa adoracja Najświętszego Sakramentu zaczyna się o 16.00 i trwa do 18.00. Niedzielny porządek Mszy św. pozostaje bez zmian.

 

  1. Przy wyjściu z kościoła wolontariusze Fundacji „PRO: Prawo do Życia” zbierają podpisy pod obywatelskim projektem ustawy „STOP PEDOFILII”, mającej na celu ochronę dzieci i młodzieży przed destrukcyjnymi pomysłami edukacji w dziedzinie ludzkiej płciowości.