Niedziela 7/06/2020

  1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe: w niedziele o 17.15, a w dni powszednie o 18.30. W Boże Ciało litanię odśpiewamy po Mszy św. o g. 16:00.

 

  1. W najbliższą środę konferencja ks. proboszcza, transmitowana w Internecie, rozpocznie się później niż zwykle, ok. g. 20:30. Temat : Adoracja eucharystyczna.

 

  1. Msza św. o godz. 19:00 w środę wieczorem będzie już odprawiona według formularza Bożego Ciała.

 

  1. W Boże Ciało odprawimy Msze św. według porządku niedzielnego, z tym że o godz. 16:00 odprawimy główną Mszę św. pod przewodnictwem bpa Piotra Jareckiego. Ze względu na bezpieczeństwo epidemiczne, nie będzie procesji ulicami parafii. Natomiast po każdej Mszy św. odbędzie się krótka procesja eucharystyczna zakończona modlitwą przed kościołem oraz uroczystym błogosławieństwem.

 

  1. Również podczas Oktawy Bożego Ciała, nabożeństwa czerwcowe będziemy kończyć procesją eucharystyczną.

 

  1. Prosimy o przynoszenie płatków kwiatów do sypania podczas święta Bożego Ciała i w ciągu oktawy.

 

  1. W Internecie transmitujemy cztery Msze św. w niedziele i święta, a w dni powszednie Mszę św. o g. 18:00 i nabożeństwo czerwcowe. Szczegóły na stronie parafialnej.

 

  1. W ostatnich dniach ekipa budowlana wykonała pierwszy etap konserwacji zniszczonej fasady kościoła, odkuwając fragmenty betonu zagrażające odpadnięciem. Do kolejnego etapu prac naprawczych przystąpimy w najbliższych tygodniach, po ukończeniu niezbędnych przygotowań.