Niedziela 7/01/2024

  1. Dziś o 13:00 uroczystość poświęcenia nowych organów pod przewodnictwem kard. Kazimierza Nycza. Preludium przed Mszą św. zagra p. organmistrz Jerzy KUKLA, który od września 2022 r. kierował pracami instalacyjnymi. Podczas Mszy św. będzie grał nasz organista p. Sebastian KOŁODZIEJSKI, a krótki koncert po Mszy św. wykona p. Radosław KUSTRA.

 

  1. Po południu nie będzie nabożeństwa o g. 17:15.

 

  1. Dziś o g. 19:00 w sali św. Kazimierza spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania.

 

  1. W poniedziałek o g. 19:30 w dolnym kościele spotkanie wspólnoty mężczyzn, a o 19:45 na plebanii – wspólnoty młodzieżowej.

 

  1. W sobotę 13 stycznia po Mszy św. o g. 9:00 Nabożeństwo fatimskie. O g. 17:00 w dolnym kościele wspólna Msza św. wspólnoty św. Michała (niepełnosprawni) i wspólnoty Viatores.

 

  1. W tym tygodniu odwiedzimy mieszkańców ulic: Bałuckiego, Czeczota, Dożynkowa, Dąbrowskiego, Odolańska i Szczekocińska. Z powodu napiętego terminarza wizyt, mieszkańców ulic Wiktorskiej, Racławickiej, Kazimierzowskiej i Al. Niepodległości odwiedzimy w ostatnim tygodniu stycznia. Konkretny dzień i godzinę umawiamy telefonicznie. Nowe zgłoszenia przyjmujemy przez stronę internetową oraz w zakrystii i kancelarii. Aktualny plan kolędy na kolejne tygodnie podajemy na stronie internetowej i na tablicy ogłoszeń.