Niedziela 6/11/2022

  1. Dziś o 17:15 nieszpory z procesją eucharystyczną.

 

  1. Jutro o g. 17:30 wypominki, a o 18:00 Msza św. wypominkowa.

 

  1. W poniedziałek spotkanie dla młodzieży licealnej i studenckiej. Spotkanie będzie miało tym razem charakter spotkania posynodalnego, czyli poświęconego kwestii obecności młodych w życiu parafii. Zapraszamy wszystkich chętnych – i młodych i dorosłych – do sali na plebanii. Początek o g. 19:45.

 

  1. We wtorek o g. 19:30 w dolnym kościele konferencja biblijna dra Andrzeja Bosowskiego: Kto chce iść za mną, niech powie NIE swojemu egoizmowi. Ponieważ po południu w dolnym kościele odbędzie się śpiewanie pieśni patriotycznych dla szkoły Przymierza Rodzin, spotkanie biblijne zacznie się o g. 19:30.

 

  1. W środę o 19:40 konferencja ks. proboszcza. Transmisja na YouTube.

 

  1. W piątek 11 listopada przypada Święto Niepodległości. Msze św. według porządku powszedniego z dodatkową Mszą św. za Ojczyznę o g. 12:00. Na Mszy św. zaśpiewa Warszawski Chór Polonia, który po Mszy św. zaprasza na koncert patriotyczny.

 

  1. Kiermasz misyjny przyniósł 10070 zł, które przekazaliśmy na misje sióstr franciszkanek na Madagaskarze.

 

  1. Od wczoraj posługujemy się tymczasowymi organami elektronicznymi, bo instalacja organów sprowadzonych z Wimbledonu wymaga przebudowy chóru. Do Bożego Narodzenia mamy nadzieję uruchomić pierwsze dwie sekcje nowych organów. Ponieważ równolegle trwa remont fasady, potrzeby materialne parafii są duże. Dlatego dziękujemy za ofiary przekazywane na tacę, przelewem albo przez terminal przy wyjściu z kościoła.