Niedziela 6/06/2021

  1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe: w niedziele o 17.15, a w dni powszednie o 18:30. Podczas Oktawy Bożego Ciała, nabożeństwa czerwcowe kończymy procesją eucharystyczną. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatów podczas procesji.

 

  1. W najbliższą środę o g. 19:40 konferencja ks. proboszcza transmitowana w Internecie. Temat : Od Bożego Ciała do codziennej Eucharystii.

 

  1. W piątek 11 czerwca przypada święto Najświętszego Serca Jezusa. Tego dnia biskupi polscy uroczyście ponowią akt poświęcenia Polski Sercu Jezusa. Na Mszach św., które odprawimy według porządku powszedniego, dołączymy się do tego Aktu Oddania. Z racji uroczystości nie obowiązuje piątkowy post.

 

  1. W piątek o g. 19:00 w sali św. Józefa spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

 

  1. Katolickie przedszkole „Lolek” przyjmuje zapisy na kolejny rok pracy. Szczegóły na stronie internetowej.

 

  1. Na stronie internetowej zamieszczamy zamieszczamy ankietę dotyczącą roli strony internetowej w życiu parafii. Ankietę przygotował student UKSW dla potrzeb pracy licencjackiej. Zapraszamy do wypełnienia.