Niedziela 5/11/2023

  1. Jutro o g. 19:30 w dolnym kościele spotkanie wspólnoty mężczyzn, a o tej samej porze na plebanii – wspólnoty młodzieżowej.

 

  1. We wtorek o g. 19:30 modlitwa wstawiennicza wspólnoty charyzmatycznej.

 

  1. W środę o 19:00 na plebanii próba chóru.

 

  1. W czwartek o g. 18:30 w Sali św. Józefa spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

 

  1. Także w czwartek o g. 20:00 na plebanii x. proboszcz zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Ojcowie wiary, mistrzowie modlitwy”. Na spotkaniach (z transmisją przez Internet) czytamy i komentujemy teksty Ojców Kościoła.

 

  1. W sobotę 11 listopada porządek Mszy św. powszedni, ale o g. 12:00 specjalna Msza św. w intencji Ojczyzny. Wieczorem o g. 20:00 zapraszamy na koncert patriotyczny w wykonaniu chóru Uniwersytetu Bł. Kard. Stefana Wyszyńskiego. Szczegóły na plakacie.

 

  1. Dziś przy wyjściu z kościoła składka na rzecz Mokotowskiego Hospicjum św. Krzysztofa (krótka prezentacja).