Niedziela 4/12/2022

  1. Dziś o 17:15 Nieszpory z procesją eucharystyczną.

 

  1. Zapraszamy na Roraty o g. 6:30, zakończone ciepłym poczęstunkiem. W czasie Rorat jest okazja do spowiedzi.

 

  1. W poniedziałek o godz. 19:45 na plebanii spotkanie dla młodzieży licealnej i studenckiej.

 

  1. We wtorek o g. 19:30 w dolnym kościele modlitwa wstawiennicza wspólnoty charyzmatycznej.

 

  1. W środę o godz. 19:45 konferencja ks. proboszcza: Adwentowe prostowanie ścieżek. Transmisja na YouTube.

 

  1. W czwartek 8 grudnia Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Matki Bożej. Msze św. według porządku powszedniego z dodatkową Mszą św. o g. 12:00. Po Mszy św. o g 18:00 chór parafialny zaśpiewa Akatyst ku czci Bogarodzicy. Dlatego ostatnia Msza św. wieczorna rozpocznie się o g. 19:15.

 

  1. Z wizytą duszpasterską pójdziemy zaraz po Nowym Roku do parafian, którzy nas zaproszą. Blankiety do wypełnienia można otrzymać przy wyjściu z kościoła i w zakrystii. Po wypełnieniu prosimy je umieścić w puszce przy wyjściu z kościoła albo zanieść do zakrystii lub kancelarii. Zgłoszenie można także wysłać przez stronę internetową parafii.

 

  1. Dziś przy wyjściu z kościoła prosimy o składkę na paczki świąteczne dla najbardziej potrzebujących. Na prośbę Kurii część zbiórki przeznaczymy na pomoc Kościołowi na Wschodzie.

 

  1. W zakrystii można otrzymać opłatki i świece Caritas.