Niedziela 4/09/2022

  1. Dziś o 17:15 nieszpory z procesją eucharystyczną.

 

  1. Witamy diakona Mateusza Nerlo, który w roku 2022/23 będzie odbywał praktyki duszpasterskie w naszej parafii. Będzie u nas mieszkał we wrześniu, w Adwencie i w Wielkim Poście, a w pozostałych okresach będzie przyjeżdżał na weekendy.

 

  1. Od dzisiejszej niedzieli wracamy do odprawiania Mszy św. w dolnym kościele: o 10:30 dla rodzin i o 18:00 dla młodzieży.

 

  1. W najbliższy wtorek o g. 19:30 wspólnota charyzmatyczna zaprasza na modlitwę wstawienniczą.

 

  1. Przy wyjściu z kościoła Akcja Katolicka zbiera podpisy poparcia dla inicjatywy ustawodawczej „W obronie chrześcijan”.

 

  1. Również przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na pomoc dla parafii i szkoły św. Jana Chrzciciela w Bejrucie. Najpilniejsze potrzeby parafii to zakup lekarstw dla chorych, a potrzeby szkoły to pomoc w opłaceniu czesnego dla uczniów.