Niedziela 4/04/2021

  1. Rezurekcja o g. 6:00, potem od g. 9:00 Msze św. jak zwykle w niedzielę. Nie będzie nabożeństwa popołudniowego o g. 17:15. W poniedziałek także porządek niedzielny, również bez nabożeństwa o 17:15. Poniedziałkowa taca – na uczelnie katolickie.

 

  1. We wtorek o 19:30 wspólnota charyzmatyczna zaprasza na Drogę Światła. Podczas tego nabożeństwa (osnutego wokół spotkań Zmartwychwstałego Jezusa z uczniami) będzie możliwość skorzystania z modlitwy wstawienniczej.

 

  1. W środę kolejna konferencja ks. proboszcza: Słowo Paschy – Pascha Słowa. Transmisja w Internecie o g. 16:40 z możliwością późniejszego odsłuchania.

 

  1. W czwartek o g. 18:30 spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

 

  1. W sobotę o g. 9:00 Msza św i Nabożeństwo Fatimskie (przeniesione z Wielkiej Soboty).

 

  1. Serdeczne podziękowania za ciężką pracę tych, którzy włączyli się w przygotowania, oraz za gorliwą modlitwę uczestników uroczystości.

Dziękujemy także za ofiarność podczas dni świątecznych.