Niedziela 4/02/2024

  1. Kawiarenka „Skrawek Nieba” kończy swoją działalność. Na pożegnanie zaprasza na poczęstunek z herbatą, kawą i ciastem dzisiaj od g. 12:00 do 16:00. Poszukujemy nowej formuły działania kawiarenki, tak by jak najlepiej służyła parafii. Dobre pomysły mile widziane!

 

  1. O 17:15 Nieszpory z procesją eucharystyczną.

 

  1. W poniedziałek o g. 19:45 na plebanii spotkanie wspólnoty młodzieżowej.

 

  1. W sobotę 10 lutego o g. 11:00 zapraszamy na Mszę św. z udzieleniem sakramentu chorych. Po Mszy św. okazja do indywidualnej modlitwy za chorych, którą poprowadzi wspólnota Odnowy w Duchu św.

 

  1. Również wspólnota Viatores zaprasza na wieczór uwielbienia i uzdrowienia. W sobotę o g. 17:00 w dolnym kościele: Eucharystia, a po niej adoracja Pana Jezusa, modlitwa uwielbienia i uzdrowienia oraz okazja do indywidualnej modlitwy wstawienniczej.

 

  1. Kończymy wizyty duszpasterskie. W tygodniu odwiedzimy mieszkańców ul. Wiktorskiej. Nadrabiamy także pojedyncze wizyty tam, gdzie dotąd jeszcze nie dotarliśmy. Jeśli ktoś zgłosił zaproszenie na kolędę, a nie dostał od nas odpowiedzi, prosimy o telefon do kancelarii parafialnej od wtorku do piątku w godz. 16:00-18:00 albo o kontakt mailowy.