Niedziela 31/12/2023

  1. Dziś o g. 17:15 nabożeństwo dziękczynne za mijający rok z prośbami o dobry rok 2024. Podczas nabożeństwa ks. proboszcz przedstawi relację o stanie parafii. Msze św. o g. 18:00 i 20:00 będą jak zwykle.

 

  1. W poniedziałek, w pierwszym dniu Nowego Roku nie będzie Mszy św. o g. 7:00. Kolejne Msze św. będą według porządku niedzielnego. Pamiętajmy tego dnia o gorącej modlitwie o pokój.

 

  1. We wtorek 2 stycznia rozpoczniemy wizyty duszpasterskie. W tym tygodniu odwiedzimy mieszkańców ulic: Puławska od Dolnej do Dworkowej, Belgijska, Boryszewska Dworkowa, Smetany, Olesińska, Grażyny, Różana i Wiśniowa. Konkretny dzień i godzinę umawiamy telefonicznie. Nowe zgłoszenia przyjmujemy przez stronę internetową oraz w zakrystii i kancelarii. Pełny plan kolędy w kolejnych tygodniach podajemy na stronie internetowej i na tablicy ogłoszeń.

 

  1. We wtorek o g. 19:30 wspólnota charyzmatyczna zaprasza na modlitwę wstawienniczą.

 

  1. W czwartek o g. 18:30 w sali św. Józefa spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej, a o g. 20:00 na plebanii kolejne spotkanie z cyklu „Ojcowie wiary, mistrzowie modlitwy” – lektura tekstów Ojców Kościoła (z transmisją na YT).

 

  1. 5 stycznia, w I piątek miesiąca, spowiadamy na wszystkich Mszach św. oprócz 6:30, a wieczorem od 17:30. Msza św. o g. 19:00 będzie z formularza 3 Króli.

 

  1. W sobotę 6 stycznia Msze św. według porządku niedzielnego. Poświęcenie kredy i kadzidła na każdej Mszy św. O g. 9:00 intencja mszalna za zmarłych członków Żywego Różańca. Nabożeństwo fatimskie odprawimy wyjątkowo w 2. sobotę miesiąca, 13 stycznia.

 

  1. W niedzielę 7 stycznia Msza św. o g. 10:30 za żyjących członków Żywego Różańca i ich rodziny. Po Mszy św. spotkanie. O g. 13:00 inauguracja i poświęcenie nowych organów pod przewodnictwem kard. Kazimierza Nycza. Serdecznie zapraszamy.

 

 

PLAN KOLĘDY WEDŁUG ULIC W KOLEJNYCH TYGODNIACH

2-5 stycznia Puławska od Dolnej do Dworkowej
Olesińska
Dworkowa
Grażyny
Smetany
Różana
Wiśniowa
Belgijska
Boryszewska
8-13 stycznia Bałuckiego
Czeczota
Dożynkowa
Dąbrowskiego
Odolańska
Racławicka
Szczekocińska
Wiktorska
15-20 stycznia Szarotki
Tenisowa
Turecka
Tyniecka
Ursynowska
Wejnerta
Malczewskiego
Merliniego
Naruszewicza
Odyńca
Puławska od Woronicza do Dolnej
Goszczyńskiego
Krasickiego
Lenartowicza
Okolska
Olkuska
Al. Niepodległości
Kazimierzowska
22-27 stycznia Bielawska
Puławska 109B i 111
Żywnego
Dolna
Huculska
Konduktorska
Ludowa