Niedziela 31/10/2021

  1. Dziś o 17:15 ostatnie Nabożeństwo różańcowe.

 

  1. W jutrzejszy poniedziałek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. według porządku niedzielnego.

 

  1. Jutro o 17:15 procesja z modlitwami za zmarłych i czytaniem wypominków.

 

  1. We wtorek 2 listopada Dzień Zaduszny, czyli wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Msze św. jak w dzień powszedni, a o g. 17:15 nieszpory za zmarłych z czytaniem wypominków. W Dzień Zaduszny kancelaria będzie czynna od 16:00 do 17:00.

 

  1. We wtorek nie będzie modlitwy wstawienniczej prowadzonej przez wspólnotę charyzmatyczną.

 

  1. W środę o 19:40 konferencja ks. proboszcza: Paschalna modlitwa za zmarłych. Transmisja na YouTube (kliknij).

 

  1. 5 listopada to I piątek miesiąca. Spowiedź na każdej Mszy św. (oprócz 6:30), a wieczorem od 17:30. W sobotę 6 listopada o g. 9:00 Msza św. za zmarłych członków ŻYWEGO RÓŻAŃCA i zmarłych z ich rodzin. Po Mszy św. nabożeństwo fatimskie. W niedzielę 7 listopada o 7:00 Msza św. za żyjących członków Żywego Różańca i spotkanie z ks. Markiem.

 

  1. Przyjmujemy ofiary na tegoroczne wypominki. Wypominki można także zgłosić przez parafialną stronę internetową (kliknij).