Niedziela 31/03/2024

  1. Dziś nie będzie nabożeństwa o g. 17:15. W jutrzejszy poniedziałek porządek niedzielny, bez nabożeństwa o 17:15. Poniedziałkowa taca – na uczelnie katolickie.

 

  1. Przez całą Oktawę Wielkanocną odmawiamy Nowennę do Bożego Miłosierdzia: Dziś i jutro o g. 19:00, a przez następne dni o g. 18:30.

 

  1. We wtorek 2 kwietnia o g. 19:30 wspólnota charyzmatyczna zaprasza na modlitwę wstawienniczą.

 

  1. W czwartek o g. 18:30 w sali św. Józefa spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej. O g. 20:00 w kawiarence lektura tekstów Ojców Kościoła.

 

  1. W I piątek miesiąca okazja do spowiedzi na każdej Mszy św. (oprócz 6:30), a wieczorem od g. 17:30. W Oktawie Wielkiej Nocy nie ma postu piątkowego.

 

  1. W I sobotę kwietnia Msza św. o g. 9:00 za zmarłych członków Żywego Różańca, po Mszy św. nabożeństwo fatimskie. W niedzielę 7 kwietnia o g. 10:30 Msza św. za żyjących członków Żywego Różańca, po Mszy św. spotkanie.

 

  1. W sobotę 6 kwietnia o g. 16:00 w kawiarence spotkanie organizacyjne dotyczące ustalenia zasad korzystania z tego miejsca, które ma być otwarte dla wszystkich parafian, ale wymaga jasnych reguł i poczucia odpowiedzialności za wspólne dobro. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

 

  1. W Niedzielę Miłosierdzia 7 kwietnia w ramach wieczornej Adoracji odprawimy Drogę Światła, czyli nabożeństwo z rozważaniami spotkań uczniów ze zmartwychwstałym Jezusem. Początek o g. 19:00.

 

  1. Za trzy tygodnie będziemy gościć 11-osobową grupę z protestanckiej parafii św. Trójcy w Wimbledonie. Ta parafia odstąpiła nam organy, które po remoncie zostały ustawione w naszym kościele. Nasi goście będą uczestniczyć we Mszy św. w niedzielę 21 kwietnia o g. 13:00, a o g. 16:00 odbędzie się koncert organowy.

 

  1. Serdeczne podziękowania za udział w przygotowaniach do Triduum Paschalnego, i za zaangażowanie uczestników uroczystości. Życzenia świąteczne…