Niedziela 30/10/2022

  1. Dziś o 17:15 a jutro o 18:30 – ostatnie w tym roku nabożeństwa październikowe.

 

  1. W poniedziałek o 19:45 spotkanie modlitewno-biblijne dla młodzieży licealnej i studenckiej.

 

  1. We wtorek przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. według porządku niedzielnego. Również Msza św. w poniedziałek o 19:00 będzie ze święta Wszystkich Świętych.

 

  1. 1 listopada o 17:15 procesja z czytaniem wypominków.

 

  1. W środę 2 listopada Dzień Zaduszny, czyli wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Msze św. jak w dzień powszedni, a o g. 17:15 nieszpory za zmarłych z czytaniem wypominków. W Dzień Zaduszny kancelaria będzie nieczynna.

 

  1. W środę o 19:40 konferencja ks. proboszcza: Modlitwa za zmarłych pełna wdzięczności i nadziei. Transmisja na YouTube.

 

  1. 4 listopada to I piątek miesiąca. Spowiedź na każdej Mszy św. (oprócz 6:30), a wieczorem od 17:30. W sobotę 5 listopada o g. 9:00 Msza św. za zmarłych członków ŻYWEGO RÓŻAŃCA i zmarłych z ich rodzin. Po Mszy św. nabożeństwo fatimskie. W niedzielę 6 listopada o 10:30 Msza św. za żyjących członków Żywego Różańca i spotkanie z ks. Bartoszem.

 

  1. Przyjmujemy ofiary na tegoroczne wypominki. Wypominki można także zgłosić przez parafialną stronę internetową.

 

  1. Przy wyjściu z kościoła zachęcamy do wsparcia Mokotowskiego Hospicjum św. Krzyża.