Niedziela 30/06/2024

 1. Dziś o g. 17:15 ostatnie nabożeństwo do Serca Pana Jezusa: z udziałem naszych gości z Libanu.

 

 1. Od poniedziałku 1 lipca do soboty 31 sierpnia Msze św. w dzień powszedni będą o g. 7:00, 8:00, 18:00 i 19:00. Porządek niedzielny pozostaje bez zmian.

 

 1. Dzisiaj do kawiarenki zaprasza wspólnota „Źródło”. Częstujemy kawą, herbatą, lemoniadą, ciastami i lodami. W kawiarence nie ma wyznaczonych cen, tylko prosimy o dobrowolne ofiary. Zapraszamy od g. 9:45 do 15:00.

 

 1. Od wczoraj gościmy 20-osobową pielgrzymkę z parafii św. Jana w Bejrucie. Nasi goście zatrzymają się do jutra w Warszawie, a następnie wyjadą do Częstochowy i Krakowa. Wrócą do Warszawy w sobotę 6 lipca wieczorem, i będą u nas do wtorku 9 lipca.

 

 1. W niedzielę 7/07 o g. 10:30 w dolnym kościele odbędzie się Msza św. w obrządku maronickim z komentarzem po polsku.

 

 1. Proponujemy, by w niedzielę 7 lipca parafianie zaprosili do siebie po 2-3 osoby na obiad. Nasi goście znają języki angielski lub francuski. Mamy już kilka zgłoszeń, a następne przyjmujemy w zakrystii.

 

 1. W ramach pobytu Libańczyków w Warszawie przewidujemy spacery, na które zapraszamy także chętnych parafian (godziny wyjścia spod plebanii):
 • W poniedziałek 1/07 o g. 9:30 wyjazd do kościoła do św. Stanisława Kostki.
 • W poniedziałek 8/07 o g. 10:30 wyjazd do Muzeum Powstania Warszawskiego.
 • W poniedziałek 8/07 o g. 17:00 warsztaty kuchni libańskiej dla parafian i wspólną kolację na plebanii.

Pełny plan pobytu Libańczyków podajemy na stronie parafialnej, wraz z ewentualnymi modyfikacjami.

 

 1. W dniach 17-22 października organizujemy pielgrzymkę do południowych Włoch na trasie Monte Sant’Angelo – San Giovanni Rotondo – Manopello – Lanciano. Przelot do Włoch samolotem, koszt ok. 3500 zł. Pełen program i zapisy na stronie internetowej oraz w zakrystii lub kancelarii.