Niedziela 30/01/2022

  1. Dziś o g. 17:15 koronka do Bożego Miłosierdzia.

 

  1. Przez ostatnie dwa tygodnie w dni powszednie o g. 17:00 odprawialiśmy dodatkowe Msze św. zakończone okazją do spotkania z parafianami w zastępstwie tradycyjnej kolędy. Dziękujemy za udział w tych Mszach św. i za okazaną ofiarność.

 

  1. We wtorek 1 lutego po Mszy św. o g 19:00 wspólnota charyzmatyczna zaprasza na modlitwę wstawienniczą.

 

  1. W środę 2 lutego przypada święto Ofiarowania Pańskiego, czyli Matki Bożej Gromnicznej. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego – pamiętajmy w modlitwie o zakonnicach i zakonnikach. Msze św. z poświęceniem świec odprawimy według porządku powszedniego, z dodatkowa Mszą św. o g. 17:00. Można będzie przynieść własną świecę, albo zaopatrzyć się w nową w przedsionku kościoła.

 

  1. W środę 2 lutego kancelaria będzie nieczynna.

 

  1. W środę o g. 19:40 konferencja ks. proboszcza: Potrzeba formacji liturgicznej. Transmisja na YouTube.

 

  1. W czwartek 3 lutego o g. 18:30 w sali św. Józefa spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

 

  1. W I piątek miesiąca spowiedź na każdej Mszy św. (oprócz 6:30), a wieczorem od g. 17:30.

 

  1. W sobotę 5 lutego o g. 9:00 Msza św. za zmarłych członków Żywego Różańca i zmarłych z ich rodzin, a po niej nabożeństwo fatimskie. W niedzielę 6 lutego o g. 7:00 Msza św. za żyjących członków Żywego Różańca i spotkanie z ks. Markiem.

 

  1. Z okazji światowego dnia chorych, w następną sobotę, 12 lutego o g. 11:00 odprawimy Mszę św. z możliwością przyjęcia sakramentu chorych.