Niedziela 3 marca 2019

 

  1. O 17.15 Nieszpory z procesją eucharystyczną.

 

  1. W najbliższą środę obchodzimy Popielec, czyli ropoczynamy Wielki Post. Msze św. z posypaniem głów popiołem o 6.30, 8.00, 9.00, dodatkowa Msza św. o 17.00, następnie o 18.00 i ostatnia o 19.30. W środę popielcową obowiązuje ścisły post, czyli tylko jeden posiłek do syta (oraz dwa mniejsze) i powstrzymanie się od pokarmów mięsnych.

 

  1. W środę popielcową nie będzie konferencji ks. proboszcza, tego dnia kancelaria parafialna będzie nieczynna.

 

  1. W piątki Wielkiego Postu o godz. 17.30 w dolnym kościele będziemy odprawiać Drogę krzyżową dla dzieci, a o 18.30 w górnym – dla dorosłych.

 

  1. Podobnie jak w latach ubiegłych, w poniedziałek 25 marca nasz kościół będzie wielkopostnym kościołem stacyjnym. Tego dnia kościół będzie otwarty przez cały dzień, a w ciągu dnia odbędą się dodatkowe nabożeństwa.

 

  1. Rekolekcje wielkopostne rozpoczniemy w niedzielę 7 kwietnia, na tydzień przed Niedzielą Palmową. W piątek 12 kwietnia o 19.30 odbędzie się Droga Krzyżowa ulicami parafii.

 

  1. Prezentacja działalności Fundacji Jestem, zajmującej się wsparciem dla osób chorych na nowotwory…