Niedziela 3 lutego 2019

  1. O 17.15 nieszpory z procesją eucharystyczną.

 

  1. W środę o 19.40 w sali św. Józefa kolejna konferencja ks. proboszcza: Co to znaczy złożyć ofiarę?

 

  1. Przy ul. Odolańskiej 6/8 rozpoczyna działalność Terapeutyczny Ośrodek „Nasz Bezpieczny Świat” przeznaczony dla osób dorosłych (25-55 lat) z niepełnosprawnościami. Ośrodek dysponuje wolnymi miejscami i zaprasza uczestników. Szczegóły na tablicy ogłoszeń, w Internecie, oraz pod numerem +48 609 718 515.

 

  1. W środę i czwartek 6 i 7 lutego na dziedzińcu przed kościołęm będzie stał kontener przeznaczony do zbiórki makulatury. Dochód ze zbiórki przeznaczony jest na franciszkańską fundację Opus pro Missio: Woda dla Afryki.

 

  1. Z okazji Światowego Dnia Chorych, w sobotę 9 lutego o godz. 11.00 odprawimy Mszę św. z udzieleniem namaszczenia chorych. Przed Mszą św. okazja do spowiedzi.

 

  1. Kawiarenka parafialna „Sielsko-Anielsko” zaprasza na kawę, herbatę i świeże ciasta pieczone na miejscu z naturalnych produktów.

 

  1. Po konsultacjach postanowiliśmy przyjąć ofertę organów, pochodzących z prostestanckiego kościoła Trójcy św. w Wimbledonie. Najpierw organy zostaną zdemontowane w Londynie i przewiezione do naszego kościoła. Następnie trzeba będzie je wyremontować. Wreszcie, po zakończeniu remontu fasady, organy zostaną zainstalowane we wnękach nad chórem, które w pierwotnym projekcie kościoła są do tego przeznaczone. Szczegóły techniczne i zdjęcia nowego instrumentu zamieszczamy w Internecie i na tablicy ogłoszeń.

 

  1. Ostatni tydzień wizyty duszpasterskiej:

Poniedziałek 4 lutego – Konduktorska 1A i 3

Wtorek 5 lutego – Konduktorska 3A i 3B

Środa 6 lutego – Huculska

Czwartek 7 lutego – Dolna (domy należące do naszej parafii)

Piątek 8 lutego – Ludowa

Kolęda trwa w dni robocze od 16.30 do 20.30.

Mieszkańcy domów, które zamierzamy odwiedzić, mogą zgłosić się do zakrystii po kartki do zawieszenia na drzwiach wejściowych do swoich bloków. Parafianom dziękujemy za życzliwe przyjmowanie nas w domach i za serdeczne rozmowy, a także za ofiary, które przeznaczamy na remont kruszącej się fasady kościoła.