Niedziela 3/05/2020

  1. Dzisiaj wszystkie Msze św. odprawiamy zasadniczo w górnym kościele i transmitujemy przez Internet (oprócz g.7:00). W dolnym kościele możemy odprawić dodatkową Mszę św., gdyby liczba wiernych przekraczała dozwolony limit.

 

  1. Dziś o godz. 17.15 nabożeństwo W dni powszednie nabożeństwa odprawiamy o g. 18. 30.

 

  1. We wtorki o godz. 19:30 odprawiamy nabożeństwo Drogi Światła, z transmisją przez Internet.

 

  1. Środowa konferencja ks. proboszcza będzie transmitowana przez Internet. Początek o godz. 19:40. Temat: Wiara w Chrystusa zmartwychwstałego.

 

  1. Tegoroczne I Komunie św. odbędą się dopiero po powrocie uczniów do szkół. Gdyby jakaś rodzina chciała urządzić kameralną uroczystość tylko dla swojego dziecka, choćby w dzień powszedni, to prosimy o kontakt z ks. proboszczem.

 

  1. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne i BLIKIEM na telefon, które są znakiem Waszej hojności, odpowiedzialności i zaufania. Serdeczne dzięki! Prosimy o konsultowanie strony parafii: parafiamichal.pl.