Niedziela 3/01/2021

  1. Dziś o 17:15 Nieszpory z procesją eucharystyczną.
  2. We wtorek 29 grudnia 2020 rozpoczęliśmy cykl spotkań przygotowujących do zawierzenia parafii Matce Bożej. Konferencję wprowadzającą wygłosił ks. Łukasz SKOLUD MSF. Spotkania odbywają się raz na miesiąc, ale każdy z uczestników otrzymuje 33 rozważania do samodzielnego odprawienia. Zostały one rozłożone na cztery miesiące, po osiem rozważań miesięcznie, czyli po dwa tygodniowo. Teksty rozważań można znaleźć na stronie internetowej parafii. Od 6 stycznia będzie można je także otrzymać w formie książkowej (do odebrania w zakrystii lub kancelarii).

Najbliższe spotkanie wspólne odbędzie się 26 stycznia 2021 o godz. 18:30.

  1. We wtorek 5 stycznia po Mszy św. o 19:00 (według formularza o Objawieniu Pańskim), wspólnota charyzmatyczna zaprasza na modlitwę wstawienniczą (w dolnym kościele).
  2. W środę 6 stycznia święto Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli. Msze św. (z poświęceniem kredy i kadzidła) według porządku niedzielnego.
  3. W środę nie będzie konferencji ks. proboszcza.
  4. W czwartek 7 stycznia o 18:30 w sali św. Józefa spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.
  5. Dziękujemy za ofiary Blikiem na telefon albo przelewem na konto parafii, które są cennym wsparciem podczas epidemii.