Niedziela 29/10/2023

  1. Nabożeństwa różańcowe: w niedziele o g. 17:15, a w dni powszednie o 18:30.

 

  1. Dziś o g. 19:00 kolejne spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania (dla uczniów szkół średnich). Do grupy można jeszcze dołączyć.

 

  1. Jutro o g. 19:30 na plebanii – spotkanie wspólnoty młodzieżowej.

 

  1. W środę przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msza św. we wtorek o g. 19:00 będzie ze święta Wszystkich Świętych. W środę Msze św. według porządku niedzielnego. O g. 17:15 procesja z czytaniem wypominków.

 

  1. W czwartek 2 listopada wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych, czyli Dzień Zaduszny. Msze św. jak w dzień powszedni, a o g. 17:15 nieszpory za zmarłych z czytaniem wypominków. W Dzień Zaduszny kancelaria będzie nieczynna.

 

  1. 3 listopada to I piątek miesiąca. Spowiedź na każdej Mszy św. (oprócz 6:30), a wieczorem od 17:30. W sobotę 4 listopada o g. 9:00 Msza św. za zmarłych członków ŻYWEGO RÓŻAŃCA i zmarłych z ich rodzin. Po Mszy św. nabożeństwo fatimskie. W niedzielę 5 listopada o 10:30 Msza św. za żyjących członków Żywego Różańca i spotkanie z ks. Mikołajem.

 

  1. W sobotę 4 listopada wyjazd na cm. Powązkowski. Odwiedzimy groby księży, którzy pracowali w naszej parafii. Zbiórka na dziedzińcu przed kościołem o g. 10:30.

 

  1. W sobotę 4 listopada o g. 17:00 wspólna Msza św. wspólnoty św. Michała (rodziny z niepełnosprawnymi dziećmi) i wspólnoty Viatores. Wspólnota Viatores zaprasza po Mszy św. na adorację i modlitwę wstawienniczą.

 

  1. Nazwiska bliskich zmarłych, za których będziemy się modlić w wypominkach, można podać w zakrystii lub kancelarii, a także przez stronę internetową parafii.

 

  1. Trwa montaż piszczałek prospektowych nowych organów. Dzięki dotacji z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego prace postępują planowo. Ponieważ dokończenie instalacji wymaga wysiłku finansowego ze strony parafii, dzisiejszą zbiórkę przy wyjściu z kościoła przeznaczamy na ten cel.