Niedziela 29/01/2023

  1. Dziś o g. 17:15 Różaniec.

 

  1. Kontynuujemy wizyty duszpasterskie. Otrzymaliśmy dotąd ok. 600 zaproszeń. Przed każdą wizytą kontaktujemy się telefonicznie lub mailem, żeby potwierdzić termin odwiedzin. Bardzo prosimy o cierpliwość w oczekiwaniu na kontakt z naszej strony. Kolęda potrwa jeszcze nieco ponad dwa tygodnie.

 

  1. W poniedziałek o godz. 19:45 na plebanii spotkanie dla młodzieży licealnej i studenckiej.

 

  1. W środę o 19:45 konferencja ks. proboszcza: Sakrament Chrztu św.: zanurzenie w życie Trójcy św. Transmisja na YouTube.

 

  1. W czwartek 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego czyli Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. (z poświęceniem świec) jak w dzień powszedni oraz dodatkowo o godz. 12:00 i 17:00.

 

  1. Również w czwartek o g. 19:00 w sali św. Józefa spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

 

  1. 3 lutego to I piątek miesiąca. Spowiedź na każdej Mszy św. (oprócz 6:30), a wieczorem od 17:30. W sobotę 4 lutego o g. 9:00 Msza św. za zmarłych członków ŻYWEGO RÓŻAŃCA i zmarłych z ich rodzin. Po Mszy św. nabożeństwo fatimskie. W niedzielę 5 lutego o g. 10:30 Msza św. za żyjących członków Żywego Różańca i spotkanie z ks. Bartoszem.

 

  1. W tygodnikach katolickich dostępnych na stoliku z prasą znajduje się specjalny dodatek broniący św. Jana Pawła II przed niesłusznymi oskarżeniami. Polecamy zwłaszcza tekst ks. Sławomira Odera, który był postulatorem procesu kanonizacyjnego Jana Pawła II, a wczoraj został mianowany nowym biskupem w Gliwicach.