Niedziela 28/11/2021

 1. Dziś o 17:15 różaniec.

 

 1. Od poniedziałku zapraszamy na Roraty o g. 6:30, zakończone poczęstunkiem przy wyjściu z kościoła (z zachowaniem zasad ostrożności epidemicznej).

 

 1. W jutrzejszy poniedziałek 29 listopada o g. 19:30 w dolnym kościele odbędzie się pierwsze z cyklu spotkań synodalnych w naszej parafii. Będzie to spotkanie otwierające wymianę zdań na główne tematy poruszane na Synodzie. Spotkanie będzie otwarte dla wszystkich chętnych.

 

 1. W środę o 19:00 próba chóru parafialnego. Czekamy na nowe zgłoszenia.

 

 1. W środę o 19:40 konferencja ks. proboszcza: Znaczenie Synodu dla naszej parafii i dla każdego z nas. Transmisja na YouTube.

 

 1. W czwartki Adwentu podczas adoracji od 16:00 do 17:00 w górnym kościele siostry franciszkanki poprowadzą modlitwę o pokój. Szczegóły na plakacie.

 

 1. W czwartek 2 grudnia o 18:30 spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

 

 1. 3 grudnia to I piątek miesiąca. Spowiedź na każdej Mszy św., a wieczorem od 17:30. W sobotę o g. 9:00 Msza św. za zmarłych członków Żywego Różańca i zmarłych z ich rodzin, a po niej nabożeństwo fatimskie. W niedzielę 5 grudnia o 7:00 Msza św. za żyjących członków Żywego Różańca i spotkanie z ks. Markiem.

 

 1. W sobotę 4 grudnia o 11:00 w dolnym kościele spotkanie organizacyjne dla rodziców i dzieci w sprawie Jasełek.

 

 1. W środę 8 grudnia (w uroczystość Niepokalanego Poczęcia Matki Bożej) przypada rocznica poświęcenia i wmurowania kamienia węgielnego pod budowę naszego kościoła. Tego dnia o 17:30 spotkamy się w dolnym kościele na modlitwie, a o 18:00 odprawimy uroczystą Mszę św.

 

 1. Składka na fundusz pomocowy dla imigrantów przyniosła 4400 zł.

 

 1. W ostatnich tygodniach prowadziliśmy prace remontowe dachu nad kaplicami i zakrystią. Niektóre fragmenty dachu są bardzo zniszczone i wymagają prowizorycznego zabezpieczenia, tak by po zimie solidnie je naprawić. Dziś przy wyjściu z kościoła prosimy o składkę na fundusz remontowy.
 2. W zakrystii można kupić świece Caritas. Poświęcenie opłatków na stół wigilijny…