Niedziela 28/04/2019

  1. Dziś koronka do Bożego Miłosierdzia o 17.15.

 

  1. We wtorek o 19.30 grupa charyzmatyczna zaprasza na Drogę Światła. Jest to nabożeństwo, w którym rozważamy kolejne wydarzenia po zmartwychwstaniu Jezusa i pogłębiamy naszą wiarę w Zmartwychwstałego Pana.

 

  1. W środę 1 maja porządek Mszy św. powszedni. O 18.30 zapraszamy na pierwsze nabożeństwo majowe.

 

  1. W najbliższą środę nie będzie konferencji ks. proboszcza.

 

  1. W piątek 3 maja Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze św. według porządku niedzielnego. To zarazem I piątek miesiąca – spowedź na każdej Mszy św. W piątek o 19.00 w dolnym kościele można poprosić o modlitwę wstawienniczą.

 

  1. W sobotę 4 maja o 9.00 Msza św. za zmarłych członków Żywego Różańca, po Mszy św. nabożeństwo fatimskie. W niedzielę 5 maja o 7.00 Msza św. za żyjących członków Żywego Różańca, po Mszy św. spotkanie z opiekunem ks. Sławomirem.

 

  1. Prosimy p. Macieja Bodasińskiego o świadectwo dotyczące oddania czci Matce Bożej w I soboty miesiąca.