Niedziela 27/12/2020

  1. Dziś o 17:15 Radosne tajemnice Różańca.
  2. Dzisiaj o g. 16:30 w dolnym kościele inscenizacja „U rodziny Wigilia” przygotowana przez teatr Scena96. Transmisja w Internecie.
  3. Kancelaria parafialna będzie czynna w tym tygodniu tylko we wtorek i środę.
  4. We wtorek 29 grudnia o 18:30 w dolnym kościele odbędzie się pierwsze z cyklu spotkań przygotowujących do zawierzenia Parafii Matce Bożej Królowej Polski. Spotkanie będzie transmitowane przez Internet.
  5. W środę 30 grudnia kolejna konferencja ks. proboszcza: Wcielenie Słowa Bożego. Transmisja na żywo w Internecie będzie już o godz. 16:00, z możliwością późniejszego odtworzenia konferencji z parafialnego kanału YouTube.
  6. Nabożeństwo na zakończenie roku odprawimy w czwartek 31 grudnia o godz. 17:15. Następnie o g. 18:00 odprawimy Mszę św. z formularza święta Bożej Rodzicielki Maryi. Ze względu na przepisy obowiązujące w Sylwestra, w czwartek nie będzie Mszy św. o 19:00.
  7. W piątek – Nowy Rok 2021 – nie będzie Mszy św. o 7.00. Pozostałe Msze św. według porządku niedzielnego. To zarazem I piątek miesiąca. Spowiedź podczas każdej Mszy św.
  8. W sobotę 2 stycznia o 9:00 Msza św. za zmarłych członków Żywego Różańca, po Mszy św. nabożeństwo fatimskie.
  9. W niedzielę 3 stycznia o godz. 7:00 Msza św. za żyjących członków Żywego Różańca, po Mszy św. spotkanie z opiekunem ks. Sławomirem.
  10. Dziękujemy za ofiary Blikiem na telefon albo przelewem na konto parafii, które są cennym wsparciem podczas epidemii.