Niedziela 27/11/2022

 1. Dziś o 17:15 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

 

 1. Od poniedziałku zapraszamy na Roraty odprawiane o g. 6:30, zakończone ciepłym poczęstunkiem: dla dorosłych, młodych i najmłodszych. W czasie Rorat będzie okazja do spowiedzi.

 

 1. W poniedziałek o godz. 19:45 na plebanii spotkanie dla młodzieży licealnej i studenckiej.

 

 1. W środę o g. 19:45 konferencja ks. proboszcza: między widzialnym a niewidzialnym – Wcielenie i Pascha. Transmisja na YouTube.

 

 1. W czwartek 1 grudnia o 18:30 spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

 

 1. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź na każdej Mszy św., także o 6:30. Zapraszamy na całodzienną Adorację Najśw. Sakramentu w dolnym kościele: w piątek od g. 15:00 do 23:00 a w sobotę od 7:20 do 15:00. Zapisy na kolejne godziny Adoracji: przy wyjściu z kościoła, w zakrystii i przez stronę internetową. Intencje Adoracji: o pokój na Ukrainie, o obudzenie wiary u ludzi oddalonych od Kościoła i o ożywienie ducha wspólnoty w naszej parafii. ZAPISY NA ADORACJĘ (kliknij)

 

 1. Nabożeństwo Fatimskie odbędzie się w sobotę 3/12 o g. 9:30 w dolnym kościele jako część Adoracji.

 

 1. Dzięki dotacji z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w wysokości 125 tys. zł postępują prace przy instalacji organów. Prosimy o wsparcie modlitewne.

 

 1. W chłodne dni włączamy w kościele ogrzewanie ławkowe: w niedzielę w całym kościele, a w dni powszednie w pierwszej sekcji ławek, czyli w pierwszych dziesięciu rzędach od ołtarza. Dziękujemy za ofiarność parafian w pokrywaniu kosztów ogrzewania.

 

 1. Z wizytą duszpasterską pójdziemy zaraz po Nowym Roku do parafian, którzy nas zaproszą. Formularze do wypełnienia będzie można otrzymać od przyszłej niedzieli. Będzie także można wysłać zaproszenie przez Internet.

 

 1. Przy wyjściu z kościoła prosimy o składkę na paczki świąteczne dla parafii św. Jana w Bejrucie. Zbiórka na paczki świąteczne dla naszych potrzebujących odbędzie się w przyszłą niedzielę.

 

W zakrystii można kupić świece Caritas. Poświęcenie opłatków…