Niedziela 27/10/2019

 1. Dzisiaj

  o godz. 17.15 różaniec. W dni powszednie nabożeństwa różańcowe odprawiamy o godz. 18.30.

 

 1. W najbliższy piątek obchodzimy uroczystość Wszystkich świętych. Msze św. będą odprawione według porządku niedzielnego. Także Msza św. w czwartek 31 października o godz. 19.00 będzie już odprawiona jako Msza świąteczna. W piątek 1 listopada o godz. 17.15 odprawimy nabożeństwo wypominkowe z procesją. W sobotę 2 listopada, czyli w dzień zaduszny, Msze św. będą według porządku powszedniego. O godz. 17.15 odprawimy nieszpory za zmarłych z czytaniem wypominków.

 

 1. 2 listopada to także pierwsza sobota miesiąca. O godz. 9.00 Msza św. za zmarłych członków Żywego Różańca, a po niej nabożeństwo fatimskie. W niedzielę 3 listopada Msza św. o 7.00 za żyjących członków Żywego Różańca, po niej spotkanie z księdzem Sławomirem.

 

 1. W środę o 19.40 w sali św. Józefa konferencja ks. proboszcza na temat: Biblijny sens raju.

 

 1. Ojcowie Jezuici przy ul. Rakowieckiej zapraszają na cykl koncertów pt. Śpiewany Różaniec. Począwszy od poniedziałku 28 października codziennie o 19.00 wykonane będą 4 aranżacje muzyczne modlitwy różańcowej.

 

 1. W środę 6 listopada o godz. 18.30 rozpoczniemy cykl pięciu nabożeństw do św. Józefa w pierwsze środy miesiąca.

 

 1. W niedzielę 10 listopada o godz. 19.00 w dolnym kościele naszym gościem będzie Jean-Marie Elie Setbon, ortodoksyjny rabin, który przyjął chrzest i został katolikiem.

 

 1. W dniach 15 i 16 listopada przygotowujemy Parafialny Dzień Skupienia pod nazwą Rekolekcje trzech głębi. Będzie to okazja do pogłębionego przeżycia sakramentu pokuty (w piątek wieczorem) oraz ożywienia świadomości chrzcielnej i eucharystycznej (w sobotę). Zapraszamy wszystkich chętnych, młodych i dorosłych. Szczegółowy program podamy w najbliższą niedzielę.

 

 1. Przyjmujemy kartki z wypominkami. Za zmarłych będziemy się modlić 1 listopada i w Dzień Zaduszny oraz w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca.