Niedziela 27/08/2023

  1. Dziś o g. 17:15 Różaniec.

 

  1. Od poniedziałku 28 sierpnia wrócimy do zwykłego porządku Mszy św. w dni powszednie. Od niedzieli 3 września wznawiamy odprawianie Mszy św. dla rodzin o g. 10:30 w dolnym kościele.

 

  1. Od jutra rozpocznie posługę wikarego Mikołaj Derentowicz, który będzie także studiował na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina. Nowego wikarego przywitamy oficjalnie w niedzielę 3 września na Mszy św. o g. 12:00.

 

  1. W I piątek miesiąca spowiadamy na wszystkich Mszach św. oprócz 6:30, a wieczorem od 17:30.

 

  1. W sobotę 2 września o g. 9:00 Msza św. za zmarłych członków Żywego Różańca oraz nabożeństwo fatimskie. W niedzielę 3 września o g. 10:30 Msza św. za żyjących członków Żywego Różańca, po Mszy św. spotkanie.

 

  1. Tegoroczna Noc Świadectw odbędzie się w sobotę 23 września o g. 19:30. W zakrystii można odebrać ulotki do rozdawania tym, których chcemy zaprosić na to wydarzenie.

 

Zakończyliśmy pierwszy etap remontu fasady. Stoi już rusztowanie przeznaczone do prac na pozostałej części fasady. Przy wyjściu z kościoła prosimy o miesięczną składkę na sfinansowanie tych żmudnych i kosztownych prac. Bardzo dziękujemy za ofiarność.