Niedziela 27/06/2021

  1. Zapraszamy na ostatnie nabożeństwa czerwcowe: dziś o g. 17:15, a w dni powszednie (do środy) o g. 18:30.

 

  1. UWAGA! Od jutrzejszego poniedziałku 28 czerwca zaczynamy wakacyjny porządek Mszy św. w dzień powszedni: rano o 7:00 i 8:00, a wieczorem o 18:00 i 19:00. Czwartkowa adoracja Najświętszego Sakramentu : od 16.00 do 18.00. Porządek niedzielny pozostaje bez zmian.

 

  1. Od czwartku 1 lipca otwieramy możliwość zamawiania intencji mszalnych za pośrednictwem strony internetowej. Zamawianie intencji w kancelarii i zakrystii będzie możliwe jak dotąd.

 

  1. We wtorek 29 czerwca przypada uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Porządek Mszy św. codzienny. Taca – na tzw. Świętopietrze.

 

  1. 2 lipca przypada I piątek miesiąca, Msze św. o 7.00, 8.00, 18.00 i 19.00. Spowiedź na każdej Mszy św., a wieczorem od 17.30.

 

  1. W sobotę 3 lipca o godz. 8:00 Msza św. w intencji zmarłych członków Żywego Różańca i zmarłych z ich rodzin. Po Mszy św. nabożeństwo fatimskie. W niedzielę 4 lipca o 7:00 Msza św. w int. żyjących członków Żywego Różańca i ich rodzin.

 

  1. Przypomnienie: Rodzice i dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 157, proszą o poparcie dwóch projektów remontów boisk zgłoszonych do Budżetu Obywatelskiego Warszawy. Szczegóły na stronie internetowej.

 

  1. Przy wyjściu z kościoła prosimy o składkę do puszek na rzecz katolickiej parafii i szkoły św. Jana Chrzciciela na przedmieściach Bejrutu (Liban). proboszcz Paul Nahed organizuje codzienną pomoc dla swoich parafian w różnych postaciach: zakup butli gazowych dla rodzin, których nie stać na zjedzenie gorącego posiłku; stypendia dla dzieci i opłacanie internetu, żeby mogły korzystać z nauki zdalnej; opłacanie badań lekarskich dla najuboższych. Ufamy, że bezpośrednia pomoc dla konkretnej parafii najszybciej trafi do prawdziwie potrzebujących.

 

  1. (Od g. 10:30) Prosimy o prezentację Centrum św. Hildegardy, XII-wiecznej mistyczki i kompozytorki, która miała niezwykle trafne intuicje dotyczące zdrowego żywienia. Miejscem działania Centrum będzie dotychczasowa kawiarenka. Serdecznie dziękujemy Karolinie i Radkowi za gorliwą pracę w kawiarence Sielsko-Anielsko.