Niedziela 27/02/2022

1. Dziś o g. 17:15 Nabożeństwo do św. Michała.

1. W dramatycznej sytuacji wojny na Ukrainie codziennie (oprócz środy popielcowej i piątków) po pierwszej Mszy św. wieczornej będzie wystawienie Najśw. Sakramentu z modlitwą o pokój. W środę popielcową i piątek taka modlitwa będzie po Mszy św. o g. 19:00.

1. We wtorek o g. 19:30 wspólnota charyzmatyczna zaprasza na modlitwę wstawienniczą.

1. W środę 2 marca rozpoczynamy Wielki Post. Msze św. z posypaniem głów popiołem według porządku powszedniego z dodatkową Mszą św. o g. 17:00. Msza św. o 19:00 będzie transmitowana na YouTube.

1. W środę popielcową nie będzie konferencji ks. proboszcza. Kancelaria parafialna będzie nieczynna.

1. W czwartek o g. 18:30 spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

1. W I piątek miesiąca spowiedź na każdej Mszy św. (oprócz 6:30), a wieczorem od g. 17:30.

1. W piątki Wielkiego Postu odprawiamy Drogę Krzyżową: o 17:30 w dolnym kościele dla dzieci a o 18:30 w górnym dla dorosłych.

1. W sobotę 5 marca o g. 9:00 Msza św. za zmarłych członków Żywego Różańca, po Mszy św. nabożeństwo fatimskie.

1. W niedzielę 6 marca o godz. 10:30 Msza św. za żyjących członków Żywego Różańca, po Mszy św. spotkanie z opiekunem ks. Markiem.

1. W odpowiedzi na apel przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski zaśpiewamy Suplikacje prosząc o pokój w Europie wschodniej. Przy wyjściu z kościoła składka do puszek na pomoc ofiarom wojny na Ukrainie.

Po Mszy św. zapraszamy do holu katechetycznego na krótkie spotkanie poświęcone działaniu naszej parafii w czasie wojny na Ukrainie:

• Jakie inicjatywy modlitewne możemy podjąć, by wspierać dążenie do pokoju?
  • Jak możemy pomóc uchodźcom oraz ofiarom wojny?