Niedziela 26/09/2021

  1. Dziś o 17:15 Nabożeństwo do św. Michała Archanioła.

 

  1. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowania do wczorajszej Nocy Świadectw. Wraz ze wspólnotami Źródło i Światło do przygotowań dołączyła się Akcja Katolicka i Żywy Różaniec.

 

  1. Niedziela 26 września to tradycyjne Święto Parafialne. Ze względu na epidemię obchody są skromniejsze niż zwykle.
  • Po Mszy św. o g. 10:30 : animacja dla rodzin z dziećmi.
  • Akcja Katolicka przygotowała Konkurs Biblijny nt. Przyroda w Biblii. Pytania można otrzymać przy wyjściu z kościoła albo pobrać ze strony parafialnej. Odpowiedzi należy przynieść do zakrystii lub kancelarii do niedzieli 3 października. Na uczestników czekają nagrody książkowe.

 

  1. Od poniedziałku do środy (czyli od 27 do 29 września) zapraszamy na 40-godzinne Nabożeństwo, całodzienną Adorację Najśw. Sakramentu. W środę 29 września, w dzień odpustu, odprawimy uroczyste Msze św. ku czci św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

 

  1. 1 października to I piątek miesiąca. Spowiedź na każdej Mszy św. (oprócz 6:30), a wieczorem od 17:30. W sobotę 2 października o g. 9:00 Msza św. za zmarłych członków ŻYWEGO RÓŻAŃCA i zmarłych z ich rodzin. Po Mszy św. nabożeństwo fatimskie. W niedzielę 3 października o 7:00 Msza św. za żyjących członków Żywego Różańca i spotkanie z ks. Markiem.

 

  1. W sobotę, 2 października oo. Dominikanie na Służewie zapraszają na XII Warszawski Dzień Modlitwy Różańcowej. W programie m. in. Msza św. pod przewodnictwem metropolity lwowskiego abpa Mieczysława Mokrzyckiego o g. 12:00 oraz Akatyst o g. 20:30. Pełny program – na stronie internetowej.

 

  1. Od piątku 1 października zapraszamy na nabożeństwa różańcowe (g. 18:30).