Niedziela 26/04/2020

 1. Dzisiaj wszystkie Msze św. odprawiamy zasadniczo w górnym kościele i transmitujemy przez Internet (oprócz g.7:00). W dolnym kościele możemy odprawić dodatkową Mszę św., gdyby liczba wiernych przekraczała dozwolony limit.

 

 1. Dziś o godz. 17.15 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia z modlitwami o ustąpienie epidemii i o deszcz.

 

 1. W poniedziałek o g. 16:30 ks. Sławomir odprawi w intencji Maturzystów Mszę św. transmitowaną przez Internet.

 

 1. Dyżur porad prawnych Michała Wodzickiego odbędzie się w najbliższy poniedziałek od g. 16:00 do 18:00 w kancelarii parafialnej. Można przyjść osobiście lub zatelefonować na numer kancelarii.

 

 1. We wtorki o godz. 19:30 odprawiamy nabożeństwo Drogi Światła, z transmisją przez Internet.

 

 1. Środowa konferencja ks. proboszcza będzie transmitowana przez Internet. Początek o godz. 19:40. Temat: Paschalna lektura Pisma św.

 

 1. 1 maja – w pierwszy piątek miesiąca – spowiedź będzie na wszystkich Mszach św. oprócz 6:30, a wieczorem od 17:30. Z Komunią św. pójdziemy do tych chorych, którzy poproszą o wizytę.

 

 1. 2 maja to I sobota miesiąca i zarazem liturgiczne święto Matki Bożej Królowej Polski. Porządek Mszy św. powszedni. Uroczysta Msza św. o godz. 9:00 w intencji zmarłych członków Żywego Różańca, po niej nabożeństwo fatimskie.

 

 1. W niedzielę 3 maja o godz. 7:00 Msza św. za żyjących członków Żywego Różańca i za ich rodziny, po Mszy spotkanie z ks. Sławomirem.

 

 1. Tegoroczne I Komunie św. odbędą się dopiero po powrocie uczniów do szkół. Gdyby jakaś rodzina chciała urządzić kameralną uroczystość tylko dla swojego dziecka, choćby w dzień powszedni, to prosimy o kontakt z ks. proboszczem.

 

 1. Dziękujemy za liczne wpłaty na konto parafialne i BLIKIEM na telefon, które pozwalają na utrzymanie parafii. Są znakiem Waszej hojności, odpowiedzialności i zaufania. Serdeczne dzięki! Prosimy o konsultowanie strony parafii: parafiamichal.pl.