Niedziela 25/12/2022

  1. Udział w Pasterce (niezależnie od godziny) spełnia obowiązek uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Oczywiście jutro zapraszamy na Msze św. świąteczne. Nie będzie tylko Mszy św. o g. 7:00. Uczestnicząc drugi raz we Mszy św. możemy ponownie przyjąć Komunię św.

 

  1. W poniedziałek – drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia. Msze św. według porządku niedzielnego.

 

  1. W pierwszy i drugi dzień świąt nie będzie nabożeństwa o g. 17:15.

 

  1. W środę o 19:45 konferencja ks. proboszcza: Wiara jest Wcielaniem Słowa. Transmisja na YouTube.

 

  1. W sobotę przypada ostatni dzień roku. O godz. 18:30 odprawimy nabożeństwo dziękczynne za mijający rok, wraz ze sprawozdaniem x. proboszcza o stanie parafii.

 

  1. Msza św. w sobotę 31 grudnia o g. 19:00 będzie już według formularza ze Święta Maryi Bożej Rodzicielki.

 

  1. Prace pierwszego etapu instalacji nowych organów dobiegają końca. Do końca roku mamy nadzieję uruchomić dwie z czterech sekcji. Resztę instrumentu uruchomimy, jeśli uda się zgromadzić fundusze, w przyszłym roku.

 

  1. Zaraz po Nowym Roku rozpoczniemy kolędę. Odwiedzimy parafian, którzy nas zaproszą. Blankiety do wypełnienia można otrzymać przy wyjściu z kościoła i w zakrystii. Zgłoszenie można także wysłać przez stronę internetową parafii. Każde zgłoszenie potwierdzimy telefonicznie lub mailem, ustalając dokładny termin wizyty.