Niedziela 25/06/2023

  1. Do piątku odprawiamy nabożeństwa czerwcowe, dziś o g. 17:15 a w tygodniu o g. 18:30.

 

  1. UWAGA! Od jutrzejszego poniedziałku 26 czerwca zaczynamy wakacyjny porządek Mszy św. w dzień powszedni: rano o 7:00 i 8:00, a wieczorem o 18:00 i 19:00.

 

  1. W czwartek 29 czerwca przypada uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Porządek Mszy św. codzienny. Taca – na tzw. Świętopietrze.

 

  1. W sobotę 1 lipca o g. 8:00 Msza św. w intencji zmarłych członków Żywego Różańca i zmarłych z ich rodzin; po Mszy św. nabożeństwo fatimskie. W niedzielę 2 lipca o 10:30 Msza św. w int. żyjących członków Żywego Różańca i ich rodzin.

 

  1. Przy wyjściu z kościoła prosimy o składkę do puszek na rzecz katolickiej parafii i szkoły św. Jana Chrzciciela na przedmieściach Bejrutu (Liban). proboszcz Paul Nahed jest bardzo wdzięczny za okazaną pomoc. Pozwala ona na organizację wakacyjnych wyjazdów dla dzieci i młodzieży w bardzo skromnych warunkach.