Niedziela 24 lutego 2019

  1. O 17.15 Różaniec.

 

  1. W środę o 19.40 w sali św. Józefa konferencja ks. proboszcza: dziękczynienie i Pascha.

 

  1. 1 marca przypada I piątek miesiąca. Spowiedź podczas każdej Mszy św., a wieczorem od 17.30. W piątek wieczorem wspólnota charyzmatyczna zaprasza do dolnego kościoła na modltwę wstawienniczą. Spotkanie animatorów o 18.45, a początek modlitwy wstawienniczej o godz. 19.00.

 

  1. W sobotę 2 marca o 9.00 Msza św. za zmarłych członków Żywego Różańca, po Mszy św. nabożeństwo fatimskie. W niedzielę 3 lutego o 7.00 Msza św. za żyjących członków Żywego Różańca, po Mszy św. spotkanie z opiekunem ks. Sławomirem. Dziękujemy siostrze Zofii, która przez 6 lat opiekowała się wspólnotą Żywego Różańca. Życzymy jej owocnej posługi w domu sióstr franciszkanek w Rzymie. Witamy serdecznie s. Wiesławę, która będzie czuwać nad wspólnotą Żywego Różańca w naszej parafii.

 

  1. Jak zwykle zapraszamy do kawiarenki Sielsko-Anielsko…