Niedziela 23/06/2024

1. Nabożeństwa czerwcowe: w niedziele o g. 17:15, a w dni powsz. o g. 18:30.

1. Wakacyjne praktyki w naszej parafii rozpoczynają klerycy z seminarium misyjnego Redemptoris Mater: Thomas z Anglii i Juan-Pablo z Kostaryki.

1. Dzisiaj do kawiarenki zaprasza wspólnota młodzieżowa Sykomory. Częstujemy kawą, herbatą, lemoniadą, ciastami i lodami. W kawiarence nie ma wyznaczonych cen, tylko prosimy o dobrowolne ofiary.

1. We wtorek o 19:15 (dolny kościół) Msza św. na zak. roku wspólnoty charyzmatycznej.

1. Od soboty 29 czerwca będziemy gościć 20-osobową pielgrzymkę z parafii św. Jana w Bejrucie. Nasi goście zatrzymają się w Warszawie do poniedziałku 1 lipca, a następnie wyjadą do Częstochowy i Krakowa. Wrócą do Warszawy na niedzielę 7 lipca, i będą u nas do wtorku 9 lipca.

1. Na plebanii i w domach sióstr zapewniamy im noclegi, ale gdyby ktoś z parafian miał możliwość przyjęcia 2-3 osób na nocleg, to prosimy o zgłoszenia. Proponujemy także, by w niedzielę 7 lipca parafianie zaprosili do siebie po 2-3 osoby na obiad. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii.

1. W ramach pobytu Libańczyków w Warszawie przewidujemy spacery, na które zapraszamy także chętnych parafian (godziny wyjścia spod plebanii):
  • W sobotę 29/06 o 13:30 na Stare Miasto, o 20:45 na spektakl fontann nad Wisłą.
  • W niedzielę 30/06 o g. 10:00 do Łazienek (z koncertem o g. 12:00).
  • W poniedziałek 8/06 po południu planujemy warsztaty kuchni libańskiej dla parafian i wspólną kolację na plebanii.

Pełny plan pobytu Libańczyków podajemy na stronie parafialnej, wraz z ewentualnymi zmianami w programie. Nasi goście znają języki angielski lub francuski.

1. Od poniedziałku 1 lipca do soboty 31 sierpnia Msze św. w dzień powszedni będą o g. 7:00, 8:00, 18:00 i 19:00. Porządek niedzielny pozostaje bez zmian.

1. W dniach 17-22 października organizujemy pielgrzymkę do południowych Włoch na trasie Monte Sant’Angelo – San Giovanni Rotondo – Manopello – Lanciano. Przelot do Włoch samolotem, koszt ok. 3500 zł. Pełen program i zapisy na stronie internetowej oraz w zakrystii lub kancelarii.

1. Przy wyjściu z kościoła prosimy o składkę do puszek na wsparcie prowadzonej przez parafię bł. E. Bojanowskiego Szkoły Specjalnej „Krok po Kroku”. Prezentacja…