Niedziela 23/02/2020

  1. O 17.15 Różaniec.

 

W najbliższą środę obchodzimy Popielec, czyli ropoczynamy Wielki Post. Msze św. z posypaniem głów popiołem o 6.30, 8.00, 9.00, dodatkowa Msza św. o 17.00, następnie o 18.00 i ostatnia o 19.30. W środę popielcową obowiązuje ścisły post, czyli tylko jeden posiłek do syta (oraz dwa mniejsze) i powstrzymanie się od pokarmów mięsnych.

 

  1. W środę popielcową nie będzie konferencji ks. proboszcza, tego dnia kancelaria parafialna będzie nieczynna.

 

  1. W piątki Wielkiego Postu o godz. 17.30 w dolnym kościele będziemy odprawiać Drogę krzyżową dla dzieci, a o 18.30 w górnym – dla dorosłych.

 

  1. Podobnie jak w latach ubiegłych, w poniedziałek 16 marca nasz kościół będzie wielkopostnym kościołem stacyjnym. Tego dnia kościół będzie otwarty przez cały dzień, a w ciągu dnia odbędą się dodatkowe nabożeństwa.

 

  1. Rekolekcje szkolne dla liceów odbędą się do 2 do 4 marca o godz. 13.00.

 

  1. Rekolekcje wielkopostne rozpoczniemy w niedzielę 29 marca, na tydzień przed Niedzielą Palmową. W piątek 3 kwietnia o 19.30 odbędzie się Droga Krzyżowa ulicami parafii.

 

  1. Przez najbliższy miesiąc będziemy przyjmować zamównienia na karty wstępu na Beatyfikację Kard. Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Polski. Uroczystość beatyfikacji odbędzie się w niedzielę 7 czerwca o godz. 12.00 na pl. Piłsudskiego. Zapisy przyjmujemy w zakrystii i w kancelarii. Prośbę można też wysłać mailem na adres parafii.