Niedziela 22/11/2020

  1. Dziś o 17:15 Nabożeństwo ku czci Chrystusa Króla.

 

  1. W dzisiejszą uroczystość Chrystusa Króla biskup Piotr Jarecki wizytuje naszą parafię w formule dostosowanej do wymogów epidemii. Na Mszach św. o g. 10:30 i o 12:00 homilie, a następnie przewodniczenie Mszy św. o 13:00 z udziałem Akcji Katolickiej, która dziś obchodzi swoje święto.

 

  1. W każdą niedzielę o godz. 18:00 w dolnym kościele odprawiamy dodatkową Mszę św. dla młodzieży w wieku 14-19 lat, a szczególnie dla kandydatów do Bierzmowania.

 

  1. W środę 25 listopada o godz. 19:40 kolejna konferencja ks. proboszcza, na temat: Sztuka interpretacji Słowa Bożego. Konferencje są transmitowane na żywo i dostępne do obejrzenia na parafialnym kanale YouTube.

 

  1. Adoracja Najświętszego Sakramentu trwa w czwartki od godz. 15:00 do 18:00 i w niedziele od 19:00 do 20:00. Zapraszamy.

 

  1. W niedzielę 29 listopada rozpoczynamy Adwent. Od poniedziałku 30 listopada zapraszamy na tradycyjne Roraty, odprawiane o g. 6:30. Po Roratach skromny poczęstunek na wynos z zachowaniem zasad ostrożności podczas epidemii.

 

  1. Dziękujemy za ofiary przelewem na konto parafii albo Blikiem na telefon. To duże wsparcie w trudnym czasie epidemii.

 

  1. Składka na fundusz remontowy w zeszłą niedzielę przyniosła 5500 zł. Wraz w wpłatami przelewem na konto remontowe, zebrane pieniądze wystarczyły do pokrycia faktury za ostatnie dwa tygodnie prac. Przed nami jeszcze remont dachów nad kaplicami bocznymi i remonty fasad: zachodniej i wschodniej. Rozpoczęliśmy także przygotowania do instalacji organów. Tym serdeczniej dziękujemy za ofiarność.